شرکت بازی های رایانه ای ایرانی دسیما فعالیتش را آغاز کرد

[تعداد: ۲   میانگین: ۵/۵]

شرکت طراحی بازی های رایانه ای و کامپیوتری و موبایلی ایرانی در راستای توجه ویژه به طراحی و ساخت بازی های موبایل، رسماً فعالیت خودش را آغاز کرد.

مجموعه بازی سازی بازی های رایانه ای و ویدئویی دسیما که از زیرمجموعه های شرکت نرم افزاری دسیما تکنولوژی است، نیرو‌هایی خلاق، متخصص، جوان و در عین حال با تجربه را در خود جای داده تا با تکیه بر خلاقیت و تجربه و به کارگیری فناوری‌های روز دنیا، بازی‌هایی نوآورانه، مفید و خلاقانه را برای علاقه‌مندان به بازی‌های موبایلی طراحی کند.

بازی‌های رایانه ای، کامیپوتری و موبایلی که در آن علاوه بر پر کردن اوقات فراغت جوانان به موارد مهمی چون افزایش و تقویت مهارت‌های ذهنی و فکری، مهارت‌های دیداری و شنیداری، قدرت انتخاب، رشد خلاقیت، افزایش تمرکز و غیره توجه شده است.

شرکت بازی سازی بازی های ویدئویی ایرانی دسیما، بازی‌های موبایلی اش را در دو نسخه بازی اندروید و بازی آی‌او‌اس روانه بازار می‌کند.

طراحی و ساخت بازی های کامپیوتری نیز از دیگر خدمات این شرکت بازی سازی رایانه ای است که دست علاقه مندان را برای انتخاب بازی هایی با کیفیت و متناسب با علایق خود باز میگذارد. 

شرکت دسیما علاوه بر طراحی و ساخت بازی‌های ویدئویی شامل بازی های کامپیوتری و بازی های موبایلی ایرانی و بومی، به ساخت بازی های رایانه ای و موبایلی بین المللی نیز می پردازد.

بازی‌های ویدئویی که با علایق و روحیه جوانان در اقصی نقاط جهان سازگاری دارد و در مارکت های بین المللی نیز عرضه می‌گردد.

در واقع اکثر بازی‌های پی سی و بازی های اندروید و آی او اس طراحی شده در شرکت دسیما در این دسته قرار می‌گیرند. در واقع این شرکت حضور قدرتمندی در صنعت بازی سازی ایران و دنیا دارد.

گفتنی است استودیو بازی سازی بازی های رایانه ای ایرانی دسیما مدت‌هاست به عنوان یک مجموعه از زیر مجموعه‌های شرکت مادر دسیما تکنولوژی آغاز به کار کرده و هم‌اکنون جهت توجه ویژه به صنعت بازی سازی موبایل، تصمیم به گسترش مجموعه خویش گرفته است.

شایان ذکر است شرکت پخش مویرگی دسیما ؛ سامانه و نرم افزار توزیع و پخش مویرگی رایگان ، از دیگر زیرمجموعه های دسیما تکنولوژی نیز فعالیت خودش را آغاز کرده است.

No comments

Sorry, the comment form is closed at this time.