رونالدینیو وارد صنعت گیم و بازی های ویدئویی میشود

[تعداد: ۲   میانگین: ۴/۵]

حضور ورزشکاران و فوتبالیست ها در عرصه صنعت گیم و بازی های ویدئویی قطعاً جذابیت های این ورزش الکترونیکی را دوچندان میکند.

سلبریتی ها و ورزشکاران همواره در کانون توجهات قرار دارند و رفتار و اعمال آن ها با هر قصد و نیتی که باشد، میتواند تأثیرات مثبت و منفی فراوانی بر روی روبدادها و پدیده های اجتماعی بگذارد.

حضور آن ها در هر عرصه ای نیز میتواند توجهات به آن عرصه را بیش از پیش کرده و منجر به افزایش استقبال عموم شود؛ همین باعث شده تا از آن ها و محبوبیت و شهرتشان در تبلیغات نیز استفاده شود.

حال ورزش های الکترونیکی، که خود به اندازه کافی شور و هیجان و استقبال را به همراه دارد نیز میتواند با کمک حضور یکی از بزرگترین ورزشکاران و فوتبالیست های سال های اخیر، توجهات بیشتری را به خود جلب کند.

رونالدو ده آسیس موریرا ملقب به رونالدینیو و شاعر فوتبال، ستاره تکنیکی سال های نه چندان دور برزیل و بارسلونا که سابقه تشویق شدن توسط هواداران رئال در برنابئو را هم دارد، تصمیم گرفته وارد عرصه ورزش‌های الکترونیکی (eSports) شود.

بنابراین ازین پس باید منتظر هنرنمایی های رونالدینیو در صنعت گیم و افزایش هیجان در این عرصه نیز باشیم.

رونالدینیو قصد دارد با پشتی بانی شرکت SCUF، شرکت فعال در عرصه تولید کنترلرهای ویژه کنسولی، تیم ورزش الکترونیکی خودش را راه‌اندازی کند تا از این پس شاهد تیم گیمرهای رونالدینیو یا همان تیم ورزش های الکترونیکی رونالدینیو نیز باشیم.

شاعر فوتبال همچنین به عنوان سفیر رسمی برند و شرکت SCUF Gaming برگزیده شده و این دو با کمک هم قصد دارند به پایه گذاری و ایجاد نسل جدیدی از گیمرهای رقابتی بپردازند.

آن ها امیدوارند تأثیری که رونالدینیو، برنده توپ طلای سال ۲۰۰۵ در دنیای فوتبال گذاشته است را بتواند در عرصه ورزش‌های الکترونیکی و صنعت گیمینگ نیز تکرار کند.


توصیه میکنیم با نرم افزار پخش مویرگی رایگان همراه با اپلیکیشن سفارشگیر رایگان برای موبایل  آشنا شوید.


گفتنی است تمام اعضای تیم بازی و گیم رونالدینیو مجهز به کنترلرهای ویژه و پیشرفته SCUF خواهند بود.

در حال حاضر رونالدینیو در خاک کشورش در حال استعدادیابی گیمرها است و بنا دارد ماهرترین گیمرهای بازی های ویدئویی فعال در حوزه ورزش‌های الکترونیکی را به عضویت تیم خودش که «R10» نام دارد، در بیاورد.

هنوز رونالدینیو و اسپانسر این رویداد رشته بازی ویدئویی مورد نظر را لو نداده اند اما به احتمال فراوان یکی از بازی‌های فوتبالی یعنی فیفا ۲۰ یا eFootball PES 2020 خواهد بود.

جزئیات و اطلاعات اندکی از تیم گیمرهای رونالدینیو R10 منتشر شده است با این وجود شاعر فوتبال در یکی از آخرین توییت هایش نوشته: «برای بازی کردن در مستطیل سبز، به بهترین کفش‌ها اتکا کردم. در بازی‌های ویدیویی به کنترلرهای SCUF نیاز دارم تا برنده باشم. بهترین شریک برای رقابت در گیمینگ».


آیا مایلید بدانید هزینه خرید گیم و بازی های ویدئویی در ایران چقدر است؟


ناگفته نماند که رونالدینیو اولین فوتبالیستی نیست که باشگاه ورزش الکترونیکی اختصاصی خودش را راه اندازی میکند و به عبارت دیگر رونالدینیو در صنعت گیم آنچنان هم تنها نیست. فوتبالیست هایی چون «کریستین فاکس» بازیکن باشگاه لسترسیتی در سال ۲۰۱۸ تیم ورزش‌های الکترونیکی خودش را ایجاد کرد.

«برند لنو» و «مسوت اوزیل» بازیکنان تیم فوتبال آرسنال و همچنین «رود گولیت» ستاره سال های گذشته تیم ملی هلند نیز تیم های گیم و بازی و تیم های eSports شخصی خودشان را راه اندازی کرده اند که در آینده به معرفی آن ها نیز خواهیم پرداخت.

No comments

Sorry, the comment form is closed at this time.