استودیو بازی سازی دسیما فعالیتش را آغاز کرد

[تعداد: ۰   میانگین: ۰/۵]

استودیو بازی سازی دسیما از زیرمجموعه های شرکت نرم افزاری دسیما تکنولوژی در راستای توجه ویژه به طراحی و ساخت بازی های موبایل، رسماً فعالیت خودش را آغاز کرد.

این مجموعه بازی سازی نیرو‌هایی خلاق، متخصص، جوان و در عین حال با تجربه را در خود جای داده است تا با تکیه بر خلاقیت و تجربه و به کارگیری فناوری‌های روز دنیا، بازی‌هایی نوآورانه، مفید و خلاقانه را برای علاقه‌مندان به بازی‌های موبایلی طراحی کند.

بازی‌های موبایلی که در آن علاوه بر پر کردن اوقات فراغت جوانان به موارد مهمی چون افزایش و تقویت مهارت‌های ذهنی و فکری، مهارت‌های دیداری و شنیداری، قدرت انتخاب، رشد خلاقیت، افزایش تمرکز و غیره توجه شده است.

شرکت بازی سازی دسیما، بازی‌های موبایلی خود را در دو نسخه بازی اندروید و بازی آی‌او‌اس روانه بازار می‌کند.

شرکت دسیما علاوه بر طراحی و ساخت بازی‌های موبایل ایرانی و بومی، به ساخت بازی های موبایلی بین المللی نیز می پردازد. بازی‌هایی که با علایق و روحیه جوانان در اقصی نقاط جهان سازگاری دارد و در مارکت های بین المللی نیز عرضه می‌گردد. در واقع اکثر بازی‌های اندروید و آی‌او‌اس طراحی شده در شرکت دسیما در این دسته قرار می‌گیرند.

گفتنی است استدیو بازی سازی دسیما مدت‌هاست به عنوان یک مجموعه از زیر مجموعه‌های شرکت مادر دسیما تکنولوژی آغاز به کار کرده و هم‌اکنون جهت توجه ویژه به صنعت بازی سازی موبایل، تصمیم به گسترش مجموعه خویش گرفته است.

No comments

Sorry, the comment form is closed at this time.