شرکت بازی های رایانه ای ایرانی دسیما فعالیتش را آغاز کرد

شرکت طراحی بازی های رایانه ای و کامپیوتری و موبایلی ایرانی دسیما از زیرمجموعه های شرکت نرم افزاری دسیما تکنولوژی در راستای توجه ویژه به طراحی و ساخت بازی های موبایل، رسماً فعالیت خودش را آغاز کرد.

این مجموعه بازی سازی بازی های رایانه ای و ویدئویی، نیرو‌هایی خلاق، متخصص، جوان و در عین حال با تجربه را در خود جای داده است تا با تکیه بر خلاقیت و تجربه و به کارگیری فناوری‌های روز دنیا، بازی‌هایی نوآورانه، مفید و خلاقانه را برای علاقه‌مندان به بازی‌های موبایلی طراحی کند.

بازی‌های رایانه ای، کامیپوتری و موبایلی که در آن علاوه بر پر کردن اوقات فراغت جوانان به موارد مهمی چون افزایش و تقویت مهارت‌های ذهنی و فکری، مهارت‌های دیداری و شنیداری، قدرت انتخاب، رشد خلاقیت، افزایش تمرکز و غیره توجه شده است.

شرکت بازی سازی بازی های ویدئویی ایرانی دسیما، بازی‌های موبایلی اش را در دو نسخه بازی اندروید و بازی آی‌او‌اس روانه بازار می‌کند.

طراحی و ساخت بازی های کامپیوتری نیز از دیگر خدمات این شرکت بازی سازی رایانه ای است که دست علاقه مندان را برای انتخاب بازی هایی با کیفیت و متناسب با علایق خود باز میگذارد. 

شرکت دسیما علاوه بر طراحی و ساخت بازی‌های ویدئویی شامل بازی های کامپیوتری و بازی های موبایلی ایرانی و بومی، به ساخت بازی های رایانه ای و موبایلی بین المللی نیز می پردازد.

بازی‌های ویدئویی که با علایق و روحیه جوانان در اقصی نقاط جهان سازگاری دارد و در مارکت های بین المللی نیز عرضه می‌گردد.

در واقع اکثر بازی‌های پی سی و بازی های اندروید و آی او اس طراحی شده در شرکت دسیما در این دسته قرار می‌گیرند.

گفتنی است استدیو بازی سازی بازی های رایانه ای ایرانی دسیما مدت‌هاست به عنوان یک مجموعه از زیر مجموعه‌های شرکت مادر دسیما تکنولوژی آغاز به کار کرده و هم‌اکنون جهت توجه ویژه به صنعت بازی سازی موبایل، تصمیم به گسترش مجموعه خویش گرفته است.

شایان ذکر است شرکت پخش مویرگی دسیما ؛ سامانه و نرم افزار توزیع و پخش مویرگی رایگان ، از دیگر زیرمجموعه های دسیما تکنولوژی نیز فعالیت خودش را آغاز کرده است.

No comments

Sorry, the comment form is closed at this time.